pursina
22 اسفند 1401 - 03:10

موتور سواران زورگیر در گرگان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان گفت: موتورسوارانی که با ضرب و شتم شهروندان گرگانی، اقلام قیمتی آنها را سرقت می کردند، کمتر از دو ساعت توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سرهنگ علی تجری شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری ۱۲ مبنی بر زورگیری از وی توسط سرنشینان موتور سوار، مراتب در دستور کار مأموران این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گرگان افزود: در اجرای این مأموریت، مأموران پرتلاش یگان ۱۱۰ بلافاصله پس از انجام اقدامات پلیسی هویت و مخفیگاه سارقان را شناسایی و در کمتر از دو ساعت این افراد را در یک اقدام ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی از دستگیری دو سارق زورگیر در این عملیات خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به سرقت هفت فقره زورگیری و سرقت اشیاء قیمتی و ضرب و شتم شهروندان معترف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد، افزود: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با کسانی که بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند برخورد جدی و قاطع انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1089688