pursina
10 دی 1401 - 21:15

آلودگی هوا مدارس ابتدایی کاشان و آران و بیدگل را غیرحضوری کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، مدارس دوره اول و دوم ابتدایی شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل را به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی این دو شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: به دنبال استمرار شرایط آلودگی هوا، پایداری جو و وارونگی دما کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان فردا یکشنبه ۱۰ دی ماه مدارس دوره اول و دوم ابتدایی، شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل را به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی این دو شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

وی با بیان اینکه سایر مراکز آموزشی استان دایر است، گفت: همچنان توصیه می‌شود شهروندان از ورزش در فضای باز اجتناب کنند و تردد خود را در هسته‌های مرکزی و پر ترافیک شهرها کاهش دهند.

شیشه فروش بیان کرد: کارگروه اضطرار به صورت مستمر در استانداری اصفهان فعال است و با جمع‌بندی گزارش‌های زیست محیطی، پیش‌بینی‌های جوی و بهداشت و سلامت، متناسب با شرایط برای روزهای آینده تصمیم خواهد گرفت و بر اجرای دقیق مصوبات نیز نظارت خواهد کرد.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/

منبع: فارس
شناسه خبر: 946428