pursina
12 دی 1401 - 16:12

پویش اهدای خون به نیت سردار سلیمانی در گلستان راه‌اندازی شد

گرگان- مدیر کل انتقال خون گلستان از راه‌اندازی پویش اهدای خون در این استان همزمان با سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه محمدی بعدازظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پویش اهدای خون به نیت سردار سلیمانی در استان گلستان راه‌اندازی شد.

مدیرکل انتقال خون استان گلستان افزود: این پویش از روز شنبه (دهم دی) آغاز و طی فراخوان انجام شده، داوطلبان به نیت سردار سلیمانی می‌توانند خون خود را برای کمک به بیماران نیازمندان اهدا کنند.

محمدی بیان کرد: برای تحقق این پویش، تمامی مراکز اهدای خون در استان گلستان آماده خدمت رسانی و پذیرش مراجعان به پایگاه های اهدای خون هستند.

وی گفت: در آغاز فصل سرما نیازمند استمرار همراهی مردم برای اهدای خون و نجات جان بیماران هستیم و پویش اهدای خون به نیت سردار سلیمانی می‌تواند به افزایش ظرفیت ذخایر خونی کمک قابل توجهی کند.

مدیرکل انتقال خون استان گلستان افزود: حاج قاسم سلیمانی به عنوان فرمانده ارشد جبهه مقاومت و مرد میدان، قطره قطره خون خود را برای آرامش و امنیت این آب و خاک فدا کرد و داوطلبان اهدای خون با کمک به بیماران نیازمند می‌توانند لبخند نجات بیماران را به لبخند آن سردار آسمانی و عزیز مردم ایران پیوند بزنند.

محمدی اضافه کرد: داوطلبان می توانند با حضور در مراکز گرگان، گنبدکاووس، بندرگز و علی آبادکتول و همچنین کانکس های خونگیری در کردکوی و آق قلا در این پویش شرکت کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 950292