pursina
10 آذر 1401 - 18:36

بازدید فرمانده سپاه خراسان جنوبی از بیمارستان ولی عصر بیرجند

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی ‌در بیمارستان ولی عصر بیرجند حاضر شد و با اهدای گل به پرستاران خداقوت گفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  بیرجند، دو سال از آن روزهای سخت سپری می‌شود اما خاطرات آن روزها توی ذهن‌شان آنقدر تازه است که انگار همین دیروز بود که با لباس‌های مخصوص باید وارد بخش می‌شدند و در یک چشم برهم زدنی اگر از ماسک و دستکش غافل می‌شدی باید بر روی تخت بیماران مبتلا به کرونا دراز می‌کشیدی...

آری گذشت هر لحظه و هر ثانیه آن روزها که اوج پیک کرونا بود، برای پرستارانی که در همق فاجعه قرار داشتند بسیار سخت بود.

هر شغلی در جامعه سختی و شیرینی خود را دارد که در کنار همه خاطرات، فرد می‌تواند به نوعی به جامعه خدمت کند.یکی از مشاغلی که ثواب اخروی و دنیوی زیادی دارد شغل پرستاری است چرا که پرستاران نقش بسیار مهمی در ارتقای سلامت جامعه دارند.

پرستاران از جمله افرادی هستند که در عرصه بهداشت و درمان و ارتقای سلامت جامعه با تحمل سختی بسیار زحمت می‌کشند تا سلامت را به بیماران برگردانند.

به عبارتی دیگر پرستاران در خط مقدم خدمت به مردم در حوزه سلامت جامعه قرار دارند و خدمت رسانی آنها به بیماران رضایت خداوند و بیماران رابه دنبال دارد چرا که برگ درخشانی در زندگی آنها به حساب می‌آید.

سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی ‌به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار به همراه جمعی از مسئولان حوزه بهداشت و درمان استان با حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مرکز استان با اهدای شاخه گل این روز را به این قشر زحمتکش تبریک و تهنیت گفت.

انتهای پیام/254/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 892007